O NÁS

Na počátku byl sen: e-shop, který bude v profesionalitě, spolehlivosti a důvěryhodnosti vždy o krok před konkurencí. A tak jsme se rozhodli si ho splnit. Pro vás. Co nabízíme? Kvalitní zboží etablovaných výrobců za nejlepší možné ceny. Seženete u nás například kvalitní regály, ale také hliníkové žebříky či vozíky. Naší prodejní filozofií je péče o vaši maximální spokojenost a pohodlí. Chceme být prodejcem, k němuž se budete rádi vracet.

 

Parťák pro hobbíky i profesionály

Zakládáme si na prvotřídní zákaznické podpoře. V naší online poradně budete v případě potřeby přepojeni na profesionálního konzultanta, který vám ochotně poradí a pomůže s výběrem. Jsme opravdový parťák a rádce pro profesionály i hobbíky.

 

Rychlé doručení, bezplatný zpětný svoz

Objednávky expedujeme zpravidla do 3 dnů od objednání. V určitých případech se však může expedice zpozdit. Při expedování objednávky Vám automaticky přijde email s trackovacím číslem zásilky, podle kterého můžete na webových stránkách konkrétního přepravce svou zásilku sledovat. Objednané produkty si samozřejmě můžete u nás také osobně vyzvednout, a to každý den, včetně svátků. Nejste se zbožím spokojení? Zdarma si pro něj přijedeme a reklamace vyřešíme obratem. Naším cílem je vaše dokonalá spokojenost.

Nejnovější články