JAK OBJEDNAT

Nákup u nás je naprosto intuitivní. Stačí si vybrat zboží a potom už vás provedeme celým procesem objednávky, při němž si zvolíte zároveň způsob platby, dopravu, adresu doručení atd. A pokud si nebudete vědět rady, pomůžeme vám s výběrem, stačí se ozvat: k dispozici je vám zákaznická podpora na chatu, e-mailu i telefonu. Podrobná pravidla najdete v obchodních podmínkách. 

 

Možná vás bude zajímat i to, jak je to u nás s dopravou a platbou. Kromě doručení kurýrním přepravcem k vám domů máte samozřejmě možnost osobního vyzvednutí každý den přímo u nás.

 

Proč objednat u nás?

Protože se snažíme být ve všem profesionálnější, spolehlivější a důvěryhodnější než konkurence a jde nám v první řadě o vaši maximální spokojenost. Ať už potřebujete kvalitní policový regál, hliníkový žebřík nebo manipulační vozík, u nás máte jistotu, že kupujete produkty od zavedených výrobců s optimálním poměrem cena/výkon. Garantujeme doručení objednaného zboží do druhého dne. A v neposlední řadě: reklamace vyřizujeme obratem, bez zbytečných procedur.

 

Nejen přivezeme, ale zdarma i odvezeme

U nás máte možnost vyzkoušet si zboží v klidu doma. Nesplnilo vaše očekávání? Díky bezplatnému zpětnému svozu nic neriskujete. Chcete učinit větší objednávku? Ozvěte se nám, abychom vám mohli vymyslet řešení na míru.

 

Můžete si přijet sami

Kromě doručení až k vám domů máte také možnost každý den vyzvednout zboží osobně v naší kamenné prodejně na adrese:

Brno OC Futurum, ul. Vídeňská 132/100 v krytých garážích, 619 00 Brno. Otevřeno: Po – Ne 8:00 – 20:00.

Jedete k nám? Klikněte ZDE a spustí se vám navigace.

 

 

 

Nejnovější články