Žebříky

Hliníkové žebříky – abyste mohli stoupat výš

Hledáte žebříky nejvyšší kvality za dobrou cenu? U nás najdete širokou škálu žebříků prověřených výrobců. A nenabízíme pouze hliníkový výsuvný žebřík, provazový žebřík či žebřík na střechu, ale třeba i žebříkové pracovní plošiny, schůdky a další užitečné pomocníky pro kutily a řemeslníky. Máme pro vás profesionální třídílné hliníkové žebříky z vysoce kvalitní hliníkové slitiny, bezpečné, odolné, s maximálně funkčním kováním. Všechny vynikají lehkostí a snadnou manipulovatelností a i díky široké základně splňují nejvyšší nároky na bezpečnost.

 

Žebříky všech typů, ale i schůdky, plošiny...

Z naší nabídky si vyberete, ať jste profík, nebo jen potřebujete žebřík na zahradu. Kromě dlouhých opěrných žebříků z prvotřídní hliníkové slitiny nabízíme třeba i hliníkové schůdky, s nimiž si většinou vystačíte při obsluze regálů ve skladech a dílnách. Uživatelsky vděčnou kategorií jsou kloubové a teleskopické žebříky. Zatímco kloubový žebřík nabízí obrovskou variabilitu a sestavíte z něj například i štafle či pracovní plošinu, teleskopický žebřík snadno naložíte do kufru auta. Pokud chcete udělat větší objednávku, kontaktujte nás na e-mailu, vymyslíme pro vás řešení na míru.

 

Maximální péče o vaše pohodlí

U nás se setkáte s profesionalitou ve všech ohledech. Fundovaná zákaznická podpora, bleskové doručení a bezplatný zpětný svoz, to jsou principy, které nás odlišují od konkurence. Objednané zboží je do druhého dne u vás doma, kde si ho v klidu vyzkoušíte. Neuspokojuje vaše nároky? Zdarma si pro něj přijedeme.