Rudly a vozíky

Rudly a vozíky stěhují za vás

Pracujete s těžkými balíky či jinými předměty o velké hmotnosti? Stěhujete denně metráky zboží či materiálu? Pak víte, kolik dřiny vám ve skladu a dílně ušetří šikovný manipulační vozík nebo rudlík. U nás seženete jak skladové ruční vozíky, na něž naložíte hromadu věcí, tak šikovné rudly do dílny či domácnosti, které zaberou málo místa a snadno se s nimi manipuluje. Nabízíme prověřené produkty zavedených výrobců, které už řadu let v celé Evropě dokazují svou kvalitu.

 

Vozíky a rudlíky pro profíky i hobbíky

Ve skladištích, kde je potřeba každou chvíli něco těžkého vyskladnit nebo naskladnit do regálů, nejvíc oceníte profesionální robustní plošinový přepravní vozík s extra vysokou nosností. Pro domácí hobby použití naopak doporučíme například skládací hliníkový rudl, který přes svou pevnost vyniká především skvělou skladností a lehkostí a bude vám spolehlivě sloužit doma či na zahradě. Čemu dáte přednost, to už je na vás a na vašich potřebách. My nabízíme jednoduché pravidlo: „Do skladu silné vozíky, domů lehké rudlíky.“

 

Nákup v klidu a bez rizika 

Nejste si jistí, který rudl či vozík je pro vás ten pravý? Naše profesionální podpora je vám k dispozici. Vybrané zboží bude u vás doma do druhého dne a v klidu si ho vyzkoušíte. Pokud se vám nebude zamlouvat, nic se neděje, my zaručujeme zpětný svoz zboží zdarma! U nás nakupujete bez rizika.