Regály

Regály pro dílnu, sklad, kancelář i domácnost

Kdo by nechtěl mít ve věcech pořádek? Pro přehledné uspořádání čehokoli, od zboží až po nářadí, je kvalitní policový regál neocenitelný. Už dávno se neprodávají jen regály do dílny, skladu či garáže. Tihle užiteční pomocníci čím dál častěji pronikají také do domácnosti, kde je využijete nejen jako regál na boty, regál do šatny či pro skladování potravin. Třeba zinkovaný regál neotřele doplní také interiér obývacího pokoje nebo pracovny a v dětském pokoji ho můžete použít i jako regál na hračky

 

Regálové systémy pro profesionály i kutily

Zařizujete velký sklad či výrobní halu? Pak vás zajímají především profesionální regály, skuteční siláci, kteří unesou tuny materiálu a součástek. Zároveň je můžete jako nekonečné regály podle potřeby rozšiřovat pomocí přídavných modulů, takže vám nabízí dokonale flexibilní skladovací kapacitu. Pokud potřebujete například regál do kanceláře, budete nejspíš vybírat z lakovaných regálů, které nabízejí vysokou nosnost a k tomu příjemný design. U nás si vybere jak zkušený profík, tak začínající tvořilka. 

 

Poradíme, přivezeme, pomůžeme

Potřebujete s výběrem regálu poradit? Nebojte se nás kontaktovat, v případě potřeby se vám budou ochotně věnovat naši profesionální konzultanti. S výjimkou nekonečných profesionálních regálů si všechny naše regály snadno sestavíte sami. Vybírejte v klidu doma, objednané zboží doručíme do druhého dne. Nevyhovuje vám? Žádný problém, přijedeme si pro něj zdarma.

 

Chcete udělat větší objednávku? Hledáte regálové řešení na míru? Kontaktujte nás na e-mailu.