Lešení

Hliníkové lešení – stabilní i mobilní řešení

Dodáváme kvalitní lešení od zavedených výrobců. Jeho vysoká stabilita vám dá pocit jistoty i při práci ve výškách. Pojízdné hliníkové lešení z naší nabídky vyniká robustní, ale lehkou hliníkovou konstrukcí a díky kolečkům opatřeným brzdami se s lešením snadno manipuluje. Výhodou našich hliníkových lešení je snadná a rychlá montáž i demontáž, pro kterou nebudete potřebovat nářadí. I levné lešení může být kvalitní! A k němu můžete vybírat také z široké nabídky kvalitních žebříků všech typů.

 

Lešení pro každý účel

Potřebujete stavební lešení pro opravu fasády, či pojízdné lešení do haly? U nás si vyberete lešení na stavbu i do vnitřních prostor s požadovaným rozměrem a výškou. Pokud dáváte přednost víceúčelovému řešení, vybírejte z žebříkových pracovních plošin nebo kloubových žebříků, které můžete díky nastavitelným kloubům použít velmi variabilně, mj. i jako pracovní plošinu.

 

Poradíme s výběrem a bleskově doručíme

Zaručujeme profesionální přístup ve všech ohledech. Objednané zboží doručíme do druhého dne k vám domů, kde si ho v klidu vyzkoušíte. Pokud nevyhovuje, zdarma si ho odvezeme. Naším cílem je dokonalé pohodlí zákazníka. Nejste si jistí, které lešení a jaký rozměr je pro váš účel ideální? Ozvěte se nám, naši profesionální konzultanti jsou vám k dispozici. 

 

Chcete udělat větší objednávku? Potřebujete řešení na míru? Kontaktujte nás na e-mailu.