Benzínový motorový štěpkovač, výkon motoru 6,5 HP

16 990 Kč 14 041 Kč bez DPH
Skladem (3 ks)

Objednejte si benzínový motorový štěpkovač s motorem LONCIN o objemu 196 cm3 a výkonu 6,5 HPExpedujeme ihned!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Benzínový motorový štěpkovač s výkonem 6,5 HP

10750

TECHNICKÉ SPECIFIKACE

  • motor: LONCIN OHV, čtyřtaktní, benzín
  • objem motoru: 196 cm3
  • výkon motoru: 6,5 HP
  • rychlost: 2600 ot./min
  • hladina akustického hluku: 95 dB (A)
  • maximální průměr větve: 70 mm
  • dva nože: 110 x 42mm
  • dvě pevná kola: 4.00-4
  • rozměry hrdla: 150 x 150mm
  • celková hmotnost: 97 kg

ezgif.com-webp-to-png-2

Náš benzínový štěpkovač vyčistí i Vaši zahradu!

Štěpkovač je v mnoha případech, dokonce nepostradatelný. Jeho tři nože ve štěpkovací komoře zvládnou širokou škálu organických materiálů, jako jsou větve stromů, vinné révy, stonky, kořeny, keře a mnoho dalšího. Díky těmto třem nožům o rozměrech 155 x 55 mm a velkému násypnému zásobníku zvládne štěpkovač HIGHER snadno i větve o průměru až 100 mm. Materiál na drcení nemusíte zpracovávat ani zvlášť připravovat. Vyberte si nástroj, který za vás udělá veškerou práci, nejen polovinu!

ezgif.com-webp-to-png

Konstrukce štěpkovače

1. Kvalitní ocel, práškově lakovaná žlutá, násypka s rozměry 440mm / 380mm. Velký zásobník umožňuje rychlejší a pohodlnější práci. Speciální uspořádání podavače znamená, že sběr materiálu nevyžaduje žádnou sílu ze strany uživatele.

2. Odolná a pevná svařovaná ocelová patka, černě práškově lakovaná, zajišťuje optimální stabilitu během práce.

3. Dvě velká pevná kola umožňují snadnou a pohodlnou přepravu stroje nebo jeho pohyb při práci se štěpkovačem.

4. Špičkový benzínový motor Loncin s výkonem 6,5 koní a objemem 196 cm3.

5. Snadno přístupná černá palivová nádrž s práškovým nástřikem o objemu 3 l

6. Vyhazovací komín 150 mm x 130 mm, ze kterého štěpka odstředivou silou vychází.

7. Kryt vypouštěcího komínu zajišťující bezpečnost během provozu a eliminující problém rozptýlení roztříštěného materiálu na všechny strany.

ezgif.com-webp-to-png_1

Štěpkovač na dřevo s koly pro snadnou přepravu

Štěpkovač je vybaven podvozkem z oceli, opatřeným černou práškovou barvou a dvěma pevnými koly. Díky podvozku lze stroj snadno přepravovat z místa na místo za použití minimální vlastní síly. Stačí uchopit rukojeť umístěnou na vstupu do zásobníku a zařízení jemně naklonit a přesunout. Protektorovaná pneumatika s rozměry 3,50-4 vyrobená z nejkvalitnějšího elastomeru budou fungovat i v obtížném terénu - na nerovném terénu nebo na trávě. Když je stroj v provozu, kola nejsou v kontaktu se zemí, takže se nemusíte obávat, že se štěpkovač během práce samovolně pohne.

ezgif.com-webp-to-png-2_1

Štěpkovač s velkým násypem

Velká násypka je jednou z mnoha výhod štěpkovače. Příruba se vstupním rozměrem 440 x 380 mm umožňuje snadné nakládání všech druhů materiálů. Nemusíte ručně rozdělit několik připojených větví, stačí je vložit do koše a štěpkovač zvládne zbytek! Vhodný sklon násypky a její postupně se zmenšující šířka zaručují klid a bezpečnost při práci. Silné ocelové pouzdro je maximálně odolné proti mechanickému poškození a účinkům vysoké odstředivé síly, které se mohou v mlecí komoře objevit. Práškový lak chrání obal před škodlivými vlivy vlhkosti a tím i koroze. Velký násyp znamená rychlejší práci a rychlejší práci šetří čas a peníze.

ezgif.com-webp-to-png_2

Štěpkovač s výkonným palivovým motorem

Štěpkovač je výkonný stroj poháněný motorem Loncin. Celý řezací mechanismus štěpkovače umístěný ve vnitřní komoře je proto poháněn motorem o výkonu 6,5 HP a objemu 196 cm3 pomocí hnacích řemenů. Motor byl umístěn na straně štěpkovače naproti násypce, díky čemuž nehrozí nebezpečí, že by během prováděných prací došlo k jakémukoli poškození. Správné používání a údržba motoru zajistí mnoho let efektivní práce ve vaší zahradě, na farmě nebo v podniku.

ezgif.com-webp-to-png-2_2

Robustnost a bezpečnost!

Vždy zdůrazňujeme, jak důležitá je pro nás bezpečnost našich klientů. Konstrukce štěpkovače nepochybně potvrzuje toto rozhodnutí v každém bodě. Silná a odolná svařovaná ocelová konstrukce zajišťuje stabilitu během provozu. Podvozek s patkou zabraňuje pohybu stroje během používání. Kryt vypouštěcího komína zabraňuje šíření rozdrceného materiálu. Celý stroj je sestaven tak, aby se ho uživatel během provozu nemusel dotýkat. Široký násyp umožňuje házet větve nebo keře do štěpkovače, kde správně uspořádané nože automaticky táhnou materiál a přenášejí již nastrčený materiál k vyhazovači.

Doplňkové parametry

Kategorie: Zahradní technika
Záruka: 2 roky
Hmotnost [kg]: 97
Maximální průměr větve [mm]: 70
Objem motoru [cm3]: 193
Rozměry hrdla [mm]: 150x150
Typ motoru: LONCIN
Výkon motoru [hp]: 6,5

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Nejnovější články